Як придбати авто в США

Так склалося історично, що в нашій країні на внутрішньому ринку, як первинному, так і вторинному, ціна автомобілів доволі висока. Тому наш споживач шукає більш вигідні пропозиції за кордоном, найперше, в ЄС. Але назва «євобляхи» не дарма так швидко утвердилась щодо завезених з Європи машин, бо часто-густо вони не виправдовують сподівань нових власників. Також не завжди влаштовує вартість такого транспорту, особливо після розтаможки. Тому багато хто з наших автомобілістів почав шукати автівку в США. На перший погляд, шлях складний і вартісний, бо в ціну авто входить сума за доставляння через океан, але виявилося, що машини в Сполучених Штатах можуть коштувати просто смішні гроші.

авто в США


Справа в тому, що автомобілі в цій країні продаються на страхових аукціонах, найчастіше це битий транспорт чи вилучений у власника через різні причини. Найвигідніше привозити з США авто преміум класу, бо різниця у вартості з нашим внутрішнім ринком доволі суттєва, може досягати після сплати всіх обов’язкових платежів і сертифікації 30-40%. Також великим попитом користуються у вибагливого споживача культові американські авто, які нечасто потрапляють до нас, бо випускаються для ринку Сполучених Штатів. Більше про це можна прочитати за посиланням https://lb.ua. Як же придбати машину в США, щоб було вигідно і безпечно?

авто в США


Є два шляхи. Перший вимагає повної віддачі, багато часу, володіння англійським на розмовному рівні і бажано когось знайомого в штатах. Спочатку треба обрати аукціон и зареєструватись на ньому, потім знайти підходящу пропозицію і вести торги. Бажано також провести перевірку обраного автомобіля, для цього є спеціальні бази, але користування ними не безкоштовне. Якщо авто підходить за всіма критеріями, його купують, але часу тратити багато не можна, бо можуть машину перехопити більш спритні покупці. Коли оплата пройшла і авто нарешті куплене, потрібно організувати його доставляння спочатку в порт США, а потім у порт України чи найближчої європейської країни. Потім треба пройти розтаможку, підготувати машину до сертифікації і переоформити його. Як бачимо, мороки з купівлею машина за океаном дуже багато, окрім того, можна в будь-який момент втратити майно, якщо обрати ненадійного перевізника. Тому кращий вихід – це звернутись до солідної компанії, яка займається викупом авто на аукціонах Сполучених Штатів. Запевняємо, що навіть при їх посередництві вартість транспортного засобу буде значно нижча від тої ціни, яку пропонують всередині країни.

Наверх