На що звертати увагу, вибираючи світлодіодні лампочки для фар?

Світлодіодні лампочки для машини на протязі останніх декілька років змогли підкорити серця багатьох автомобілістів. Вся справа у тому, що такі прилади значно відрізняються від своїх аналогів не тільки конструкцією, але й іншими факторами. Саме тому вони стають надійними помічниками для водіїв на протязі багатьох років.
Перш за все хочеться сказати, що система освітлення транспортного засобу відповідає за безпеку та комфорт на дорозі. Саме тому вона повинна оснащуватися дійсно якісними та ефективними елементами, які не прийдуть в недійсність раніше встановленого терміну.

Авто, світлодіоди, h1


Як правильно підібрати світлодіодні лампочки для машини?
У першу чергу необхідно розібратися із цоколем освітлювального приладу. Вся справа у тому, що кожне окреме авто має велику кількість фар, у яких передбачений відповідний цоколь. Саме тому перед прийняттям остаточного рішення, доведеться уважно ознайомитися із інструкцією щодо експлуатації транспортного засобу. В ній виробник дає чіткі поради, за рахунок чого ви зможете без особливого зусилля підібрати оптимальні продукти. Наприклад, для головного світла ідеальним варіантом вважаються лампочки Н1 https://zax.ua/ua/shop/led/f-9_42_h1/index.html, які в свою чергу якісно підсвічують дорогу та узбіччя, що в свою чергу дозволяє автомобілістам своєчасно бачити перешкоди на шляху. Також ще одним розповсюдженим варіантом вважаються лампочки Н4, які підходять для встановлення у автомобілі із сумісною оптикою.
Наступним показником вважається тип фари. Тут рефлекторні та лінзовані елементи позначаються різними символами. Саме тому можна із легкістю їх відрізнити. Після цього доведеться розібратися із розміром самої фари авто, у яку будуть монтуватися лампочки.

У порівнянні із галогеновими приладами, світлодіодні елементи під час роботи використовують значно менше енергії. Таким чином, на генератор машини не накладається особливе навантаження, що в свою чергу дозволяє йому відмінно справлятися з поставленими задачами довгий час.

Авто, світлодіоди, h1

 

Ще одним показником вважаться колірна температура, яка повинна підбиратися із урахуванням основного призначення оптичного елемента. Наприклад, якщо ви плануєте оснастити ПТФ, тоді слід віддавати перевагу лампочкам із мінімальною температурою. А ось що стосуються головної оптики, вона в свою чергу потребує використання приладів із температурою від 5000К. Саме вони зможуть випромінювати біле світло, яке підсвітить дорогу.
Підводячи підсумки, хочеться сказати, що світлодіодні лампи для машини дійсно вважаються ідеальним варіантом, за допомогою якого можна покращити систему освітлення авто, а також сам екстер’єр.

Наверх