Підбираємо диски для авто правильно

Колеса авто щоразу при рухові піддаються великим навантаженням, тому строк експлуатації автомобільних лисків хоч і довгий, але не безкінечний. Зносу дисків сприяє агресивний стиль їзди, погані дороги, недостатній догляд за машиною. З часом колеса деформуються, гнуться, іржавіють, так що це не тільки псує екстер’єр автомобіля, але й може стати причиною аварійної ситуації. Тому автовласнику слід подумати над тим, щоб замінити диски, але тут виникає питання про те, які вироби вибрати.

Підбираємо диски для авто


Звісно, треба віддавати перевагу тільки якісній заводській продукції, сертифікованій і такій, що продається перевіреними реалізаторами, як наприклад, компанією Альфа Шина. В інтернет-магазині https://alfashina.ua/uk/ можна знайти великий вибір автомобільних дисків різних видів і розмірів. Підбір здійснюється за допомогою кількох фільтрів, так що купити колеса буде просто і швидко. Ціни дуже привабливі, крім того є можливість придбати товар по акції, а значить, ще більше зекономити. Досвідчені менеджери магазину допоможуть підібрати диски, якщо з цим є проблеми. Весь товар якісний, сертифікований, продається з гарантією.
Які диски придбати? Все залежить від смаків і фінансових можливостей покупця. Найдешевше вартують штамповані стальні диски, якими найчастіше комплектують бюджетні моделі авто. Такі диски виглядають стандартно, але добре піддаються тюнингу і ремонту. Їх можна хромувати, фарбувати, закривати ковпаками. Недоліком є швидке зношування, а також необхідність регулярного догляду у вигляді фарбування.

Підбираємо диски для авто


Більш елітними вважаються литі диски, які виготовляють методом лиття з легкосплавних металів, в першу чергу, з алюмінію. Вражає різноманітність форм таких дисків, вони можуть бути також і різних кольорів. З переваг можна назвати легкість виробів, що дозволяє знизити споживання пального. З недоліків – висока вартість таких дисків, а також те, що вони погано піддаються ремонту. Однак з литими дисками машина виглядає більш привабливо, вони можуть стати елементом тюнингу.
Найдорожче з усіх дисків коштують ковані вироби. У них самі тільки переваги, вони легкі, стильні, витримують їзду по поганим дорогам, але часто їх витривалість стає причиною пошкодження кузова чи ходової, бо удари не гасяться колесами. Такі диски не варто купувати для звичайних авто, бо це зайві витрати, різниця в ціні навіть з литими виробами дуже велика.

Наверх